Sayfalar

Cumartesi

Son gelişmeler

İsrail'in Filistin'de yaptığı insanlık dış...


Tamam lan tamam bahsetmiyorum artık. bu saate kadar beni anlamayan varsa zaten sorun ondadır. Her neyse..

Bi haberim var çok da umrunuzda olmayan. Kaybolan anahtarımı buldum lan. Buldum buldum da artık bi boka yaramayacak, çünkü Çanakkale'deki her şeyimi topladım bu gece İzmir'e dönüyorum. Evdeki eşyaları sattım, kendi özel eşyalarımı topladım ve koliledim klasik bavul hazırlama törenleri falan. Bu arada kaybolan anahtarım sırt çantamın en siktiriboktan cebinden çıktı, anlamsız anlamsız baktım birkaç saniye o anahtara sonra güldüm kendi kendime geçti gitti yani.

Hayatımın resmi olarak öğrenci olduğum kısmı bitti. Resmi dediğim şu anlama geliyor, artık otobüslere tam ücret ödeyeceğim amk. Sırf bunun için bile tekrar bir şeyler okuyabilirim, şaka değil bu. Yoksa öğrencilik hayat boyu devam edecek, ölürken bile ölmeyi öğreneceğiz, yamuluyorsam düzeltin. .

Çanakkale'de yakşalık 6 yıl geçirdim. Okulu uzatmadım lan hemen yuhh falan demeyin. . lisansı 4 sene de bitirdim sonra da tezsiz yüksek lisans denen şeyi yaptım. o da şimdi bitti. Bu şehir güzel, çok ciddiyim. İlerde gelin yerleşin, üniversite okuyun bir şey yapın ama burayı tadın. Küçük İzmir, küçük İstanbul gibi burası. Geçirdiğim en güzel sene ise bu seneydi. Renkli geçti. Herkese birkaç doz Çanakkale yazıyorum burdan. İyi gelir emin olun. Yan etkisi eğlence olan bir şehir burası. 

Ha ne diyecektim, bu paketinde ters dönmüş eti puf geyiği var. Adamın biri paketinde ters dönmüş eti pufunu sahibinden.com'da 500 liraya satıyor. geçen gün bir marketten şansıma ben de bir tane ters dönmüş eti puf buldum, o kadar sevindim ki 1 haftadır yemiyorum, napacağımı bilemedim hala onu. tek bildiğim yemeyeceğim.   

Artık İzmir'de olacağım, en azından atanana kadar. Bu süre içinde bi boku ölçemeyen bir kpss sınavına hazırlanacağım. Sınavı gözümde büyütmüyorum. Bu yüzden stressli olmayacak bu süre ama, rahat da olmayacak. Süreci göreceğiz.  İşte bu kadar sevgili bilok, yazacaklarım şimdilik bu kadar.

10 yorum:

gasilhane dedi ki...

Ve özgürlük biter:)

Sir Aenas dedi ki...

Açıköğretim ikinci üniversite imkanları rulz :)

Ben de askerliğimi Çanakkale'e yapmıştım. Biterken oraya yerleşmeyi düşündüğümü söylediğimde devrelerim bana ters ters bakmıştı:D

Çanakkale anlatılmaz yaşanır diyeyim ve kaçayım.

kepazeyim dedi ki...

çanakkale sevenler derneğine alalım seni.

Scartissue dedi ki...

gasilhane, özgürlük bitti ama para kazanmaya başlayacak olmakta güzel, yakın zamanda da olsa iyi bu duygu :)

sir, açıköğretim yazcam fakat ne okuyacağıma karar veremedim.

kepaze, seviyorum çanakkaleyi derneğe gerek yok ben tek başıma da seviyorum :)

gasilhane dedi ki...

açıköğretim iktisat yaz kehkehkeh. Sarı saçlı ve tombul ablalarla sınavlara girersin:)

Scartissue dedi ki...

yazcam yazmasına da matematikten anlamam ben, daha sazlı sözlü bölümler lazım bana :)

Sir Aenas dedi ki...

İnsan kaynakları yaz? Yeni açıldı.

gasilhane dedi ki...

Oh güzel. Ben aldım yepisyeni kartımı ama mal olduğum için para yükleyemedim. Bu arada twitır hesabını ele geçirip seni skandallara karıştırcam scar. O günü bekle:)

Scartissue dedi ki...

kapattım twitter'ı :) oraya vakit ayıramadığımı farkettim. çok sosyal olmaya gerek yok :)

gasilhane dedi ki...

İşte bu. İşte bu beklediğim hareket. Gurur duyuyorum:)

FARKEDENLER

etiket oldular

90's (1) Ahi evran üniversitesindeki garip buluş (1) alakasız etiket de yazma ya (1) Alev Dedegil (1) Anal dönem (1) anime pornla yetişen nesilden ne beklersin (1) arazekalılar (1) Aynı adlı kitap (1) ben bu deneyin mümkün olma ihtimalini sevdim (1) ben burada kendimden bahsettim (5) böyle nimet olmaz olsun (1) böyle yetenek mi olur amk. (1) Burger King (1) Cemali (1) Ceza (1) Çanakkale (1) çocuk eğitimi (1) çok ergenli bir yazı oldu ergenekondan aranmam umarım (1) Demokrasi-Teokrasi gidişatı (1) Deniz Baykal (1) Deniz Gezmiş (1) doğum günü (1) Dostluk (1) Dumansız hava sahası (1) Duş (1) duygu-mantık (1) duygulandımda duruldum (1) duyun sesimi lan (1) Efes'i zengin eden rektör (1) Eğitim (2) Emre Aydın (1) Ergenlik (1) erotik blog (2) esaret (1) eski sevgili (4) Eşitsizlik (1) eti puf (1) facebook (3) fahişe (1) Filistin (1) Flash tv (1) Gasilhane (1) Gay'em sizi incitmek değil (1) Gazze (1) gençlik (1) Greenpeace (1) Guthrie (1) hayat (1) herkesin tuttuğu kendine (1) hindistan (1) Hitler (1) İddaa (1) İnci (1) insan (1) İnsanlık (1) internet (1) İsmet İnönü (1) İsrail (1) İsrail'deki orman yangınına sevinen idiot (1) İstanbul (1) İzmir (2) Japonlara sesleniş (1) Kaddafi (1) kadın (1) Kalorifer Böceği (1) Kamal Kılıçdaroğlu gömlek bunalımı (1) Kanuni'yle konuştum dizinin gideri var dedi. (1) Kaset (1) kaybolmayan kanka istiyorum (1) Kıbrıs Şehitleri Caddesi (1) Kısa Sarkozy (1) korsan cd illegal download korsan kitap (1) korsan mp3 (1) kpss (3) kpss 2010 eğitim bilimleri (1) Kpss 2010 kopya skandalı (2) Lady Gaga (1) Libya Savaşı (1) markabeyinli olmak (1) Mehmet Pakdemirli (1) Mısır İsyanı (1) Mikrozeka (1) nasıl akademisyensiniz amk. (1) ne bitmez okulmuş amk. (1) neyleyim beni temsil edemeyen müşteri hizmetlerini (1) Nietzsche (1) Nutella hakkında da yazdım ya daha ne yazayım (1) Nükleer Enerji (1) oldu bittiye getirdim (1) Öğrenci evi (1) Öğretmenlik (1) Ölsünler bize mi ölüyorlar sanki diyen devlet (1) Ölüm sezonları (1) ÖSYM (1) Papi dansı (1) Pavlov (1) Pislik (1) Playstation (1) Profösör (1) pucca gibi nasıl yazılır (2) reklamverenler (2) Robot Dance (1) sana değil kardeşine (1) Schopenhauer (1) seyirciye oynadım (1) sıcak çok sıcak (1) sınavlar (1) Sigmund Freud (1) siktiri boktan modernite (3) Snorlax (1) Sosyallik (1) Su sorunu (1) şimdi bana kaybolan anahtarımı verseler (1) Tatminatör (1) Tayyip Erdoğan (1) Tecavüz yasası (1) Teknosa (1) Terör (1) Time out (1) tüketiciyi nasıl öpsek (1) Türkiye' de entellektüel anlayış (2) Twitter (2) UGG (2) Usb nargile (1) Vahit amk senin lan. (1) Yalan (1) yalancının mimi (1) Yavşak Erkekler (1) Yemekteyiz gay sorunsalı (1) yeni nesil (1) Yılmaz Özdil (1) yorrrumm gibi yorum. (1) Zeka (1)

counter map