Sayfalar

Pazar

başlıksız

garip bir dönem geçiriyorum... ne istediğimi ne aradığımı bilemiyorum. mevsimden midir acaba, kafam her akşam bozuk. içki param yok, olsa da almam zaten. sevmem genelde alkolü. hem hüzünlenince içilmesini anlamam ben. alkol alıp beyni uyuşturarak, seni hüzünlendiren şeyden ne kadar kaçabilirsin. bu gece korktuğundan dolayı ışıkları açık bırakan küçük çocuklara benziyor. her neyse noktalama işaretlerim nerde benim. büyük harfelerim bile yok bu yazıda.evet o kadar heyecansızım bu gece. bu gece değil, sanırım son birkaç hafta bu. ne çok yağmur yağıyor, yeter küresel ıslanma bu. bu olabilir keyifsizliğin nedeni. güneş nerde lan? bi güneş vardı noldu ona? okul desen beş para etmez tezmiş ödevmiş projeymiş, falanmış yeter lan 16 sene oldu hala sorumlu tutmayın beni bi şeylerden! sorumsuz olsaydım okumazdım buraya kadar. hiç sormuyonuz bu adamın keyfi yerinde mi, sevgilisiyle arası nasıl, parası var mı, yok anca sınav yapın not verin. samimiyetsiz okul nolcak. tripte atılmıyor devlete. gelmeseydin der hemen. alçak devlet. moralimi yerine getir hemen. ne bilim hesabımda şöyle bikaç milyon dolar olsa. hesabı sorulması ne güzel olurdu. oluyo ama filmlerde falan lan bu. türkiyede de olmuştu. adam traktör falan almıştı kendine mal herif al parayı kaç ne traktör alıyon. traktör almış tarım yapıyo. nyse böyle şeyler yapmaz devlet bilirim. genelde çalar hesaptan. koyduğu pek görülmüş değil. ya para da istemiyorum bak, kpssde ata lan beni. nolcak ya sadece beni ata ilk maaşımı almıcam söz bak. daha da bişey istemem senden. bu da olmaz dimi. nyse moralimin iyice amına koydun. istemiyorum. hadi iyi geceler.

2 yorum:

Adsız dedi ki...

Selam sedat nasılsın yazın ruh bunalımlarımın orta yerinde patlayan acı bir espiri gibi geldi yüreğine sağlık kalemine kuvvet

Sedat dedi ki...

iyiyim yusuf, sende iyisindir umarım. bu aralar çanakkalede işler pek iyi gitmiyor. sıkıcı günleri atlatmayı umuyoruz :)

FARKEDENLER

etiket oldular

90's (1) Ahi evran üniversitesindeki garip buluş (1) alakasız etiket de yazma ya (1) Alev Dedegil (1) Anal dönem (1) anime pornla yetişen nesilden ne beklersin (1) arazekalılar (1) Aynı adlı kitap (1) ben bu deneyin mümkün olma ihtimalini sevdim (1) ben burada kendimden bahsettim (5) böyle nimet olmaz olsun (1) böyle yetenek mi olur amk. (1) Burger King (1) Cemali (1) Ceza (1) Çanakkale (1) çocuk eğitimi (1) çok ergenli bir yazı oldu ergenekondan aranmam umarım (1) Demokrasi-Teokrasi gidişatı (1) Deniz Baykal (1) Deniz Gezmiş (1) doğum günü (1) Dostluk (1) Dumansız hava sahası (1) Duş (1) duygu-mantık (1) duygulandımda duruldum (1) duyun sesimi lan (1) Efes'i zengin eden rektör (1) Eğitim (2) Emre Aydın (1) Ergenlik (1) erotik blog (2) esaret (1) eski sevgili (4) Eşitsizlik (1) eti puf (1) facebook (3) fahişe (1) Filistin (1) Flash tv (1) Gasilhane (1) Gay'em sizi incitmek değil (1) Gazze (1) gençlik (1) Greenpeace (1) Guthrie (1) hayat (1) herkesin tuttuğu kendine (1) hindistan (1) Hitler (1) İddaa (1) İnci (1) insan (1) İnsanlık (1) internet (1) İsmet İnönü (1) İsrail (1) İsrail'deki orman yangınına sevinen idiot (1) İstanbul (1) İzmir (2) Japonlara sesleniş (1) Kaddafi (1) kadın (1) Kalorifer Böceği (1) Kamal Kılıçdaroğlu gömlek bunalımı (1) Kanuni'yle konuştum dizinin gideri var dedi. (1) Kaset (1) kaybolmayan kanka istiyorum (1) Kıbrıs Şehitleri Caddesi (1) Kısa Sarkozy (1) korsan cd illegal download korsan kitap (1) korsan mp3 (1) kpss (3) kpss 2010 eğitim bilimleri (1) Kpss 2010 kopya skandalı (2) Lady Gaga (1) Libya Savaşı (1) markabeyinli olmak (1) Mehmet Pakdemirli (1) Mısır İsyanı (1) Mikrozeka (1) nasıl akademisyensiniz amk. (1) ne bitmez okulmuş amk. (1) neyleyim beni temsil edemeyen müşteri hizmetlerini (1) Nietzsche (1) Nutella hakkında da yazdım ya daha ne yazayım (1) Nükleer Enerji (1) oldu bittiye getirdim (1) Öğrenci evi (1) Öğretmenlik (1) Ölsünler bize mi ölüyorlar sanki diyen devlet (1) Ölüm sezonları (1) ÖSYM (1) Papi dansı (1) Pavlov (1) Pislik (1) Playstation (1) Profösör (1) pucca gibi nasıl yazılır (2) reklamverenler (2) Robot Dance (1) sana değil kardeşine (1) Schopenhauer (1) seyirciye oynadım (1) sıcak çok sıcak (1) sınavlar (1) Sigmund Freud (1) siktiri boktan modernite (3) Snorlax (1) Sosyallik (1) Su sorunu (1) şimdi bana kaybolan anahtarımı verseler (1) Tatminatör (1) Tayyip Erdoğan (1) Tecavüz yasası (1) Teknosa (1) Terör (1) Time out (1) tüketiciyi nasıl öpsek (1) Türkiye' de entellektüel anlayış (2) Twitter (2) UGG (2) Usb nargile (1) Vahit amk senin lan. (1) Yalan (1) yalancının mimi (1) Yavşak Erkekler (1) Yemekteyiz gay sorunsalı (1) yeni nesil (1) Yılmaz Özdil (1) yorrrumm gibi yorum. (1) Zeka (1)

counter map