Sayfalar

Pazar

Çok düşündürgeçli sordurgaç

Bu tanım  2010 kpss eğitim bilimleri sınavına ben tarafından yapılmıştır ve üzerine istediğiniz kadar tartışabilirsiniz.  Çok düşünmedim bu tanımı yaparken çünkü ben de beyin bedava diyecek kıvama geldim artık. Neydi lan bu sınavın 2. bölümü öyle. Hadi ben 1 ay çalıştım anlamadım soruları adam gibi ama 1 yıl çalışan adam da aynı zorluğu çekmiş, ondan ziyade onlarca kişi bu şekilde. Hayır böyle sikindirik bir sınav kpss tarihinde de yok ki diyesin lan adamlar zamanında sormuş bok atamazsın giren girdi artık diye. Çok enteressan sorular vardı  bu sınavda çok. Ben pek çalışamadım sınava evet ama insan soruyu anlayıp  bu burda bunu soruyor dedikten sonra 5(beş) şık evet 5 şık arasında kalır mı. O kadar sene test usulü sınav oldum hiç başıma gelmedi böyle bir şey. Bakıyorum 5 şık da cevap olabilir artık soruyu yapmak için duygusal bağlar kurmaya başladım şıklarla bana en yakın davrananı seçtim napayım yani! Kısacası ben kpss'ye girdim kpss'de bana girdi bu sene. Büyük ihtimalle gerekli olan 80 puanı alamayacağım bu sınavdan. Artık önümüzdeki sene bir 'yazgı' olan sınav çalışma periyoduna girerim. Bu arada sanırım geri döndüm :)

5 yorum:

gasilhane dedi ki...

Çok sevindim ya. Yani dönmene. Aslında üzüldüm sınavın için. Ama olsun. Nedir ki ko götüne rahvan gitsin. Yaparsın ki

Scartissue dedi ki...

Sınav için sanırım ben de üzüldüm, aslında duygularımdan emin değilim çünkü zaten çalışmadım sayılır :) Sevinme konusu evet senin de hala burda olmana sevindim :)

Sir Aenas dedi ki...

Sağlık olsun arkadaşım. Seneye daha iyi çalışırsın. Sana istersen bir kaç yayın önerebilirim ayrıca

Sir Aenas dedi ki...
Bu yorum yazar tarafından silindi.
Lütfi MUTLUER dedi ki...

Mrb arkadaşım çok güzel bir blog olmuş başarılarının devamını dilerim..
Benim siteme de beklerim www.anindayorum.com
Hoşçakal...

FARKEDENLER

etiket oldular

90's (1) Ahi evran üniversitesindeki garip buluş (1) alakasız etiket de yazma ya (1) Alev Dedegil (1) Anal dönem (1) anime pornla yetişen nesilden ne beklersin (1) arazekalılar (1) Aynı adlı kitap (1) ben bu deneyin mümkün olma ihtimalini sevdim (1) ben burada kendimden bahsettim (5) böyle nimet olmaz olsun (1) böyle yetenek mi olur amk. (1) Burger King (1) Cemali (1) Ceza (1) Çanakkale (1) çocuk eğitimi (1) çok ergenli bir yazı oldu ergenekondan aranmam umarım (1) Demokrasi-Teokrasi gidişatı (1) Deniz Baykal (1) Deniz Gezmiş (1) doğum günü (1) Dostluk (1) Dumansız hava sahası (1) Duş (1) duygu-mantık (1) duygulandımda duruldum (1) duyun sesimi lan (1) Efes'i zengin eden rektör (1) Eğitim (2) Emre Aydın (1) Ergenlik (1) erotik blog (2) esaret (1) eski sevgili (4) Eşitsizlik (1) eti puf (1) facebook (3) fahişe (1) Filistin (1) Flash tv (1) Gasilhane (1) Gay'em sizi incitmek değil (1) Gazze (1) gençlik (1) Greenpeace (1) Guthrie (1) hayat (1) herkesin tuttuğu kendine (1) hindistan (1) Hitler (1) İddaa (1) İnci (1) insan (1) İnsanlık (1) internet (1) İsmet İnönü (1) İsrail (1) İsrail'deki orman yangınına sevinen idiot (1) İstanbul (1) İzmir (2) Japonlara sesleniş (1) Kaddafi (1) kadın (1) Kalorifer Böceği (1) Kamal Kılıçdaroğlu gömlek bunalımı (1) Kanuni'yle konuştum dizinin gideri var dedi. (1) Kaset (1) kaybolmayan kanka istiyorum (1) Kıbrıs Şehitleri Caddesi (1) Kısa Sarkozy (1) korsan cd illegal download korsan kitap (1) korsan mp3 (1) kpss (3) kpss 2010 eğitim bilimleri (1) Kpss 2010 kopya skandalı (2) Lady Gaga (1) Libya Savaşı (1) markabeyinli olmak (1) Mehmet Pakdemirli (1) Mısır İsyanı (1) Mikrozeka (1) nasıl akademisyensiniz amk. (1) ne bitmez okulmuş amk. (1) neyleyim beni temsil edemeyen müşteri hizmetlerini (1) Nietzsche (1) Nutella hakkında da yazdım ya daha ne yazayım (1) Nükleer Enerji (1) oldu bittiye getirdim (1) Öğrenci evi (1) Öğretmenlik (1) Ölsünler bize mi ölüyorlar sanki diyen devlet (1) Ölüm sezonları (1) ÖSYM (1) Papi dansı (1) Pavlov (1) Pislik (1) Playstation (1) Profösör (1) pucca gibi nasıl yazılır (2) reklamverenler (2) Robot Dance (1) sana değil kardeşine (1) Schopenhauer (1) seyirciye oynadım (1) sıcak çok sıcak (1) sınavlar (1) Sigmund Freud (1) siktiri boktan modernite (3) Snorlax (1) Sosyallik (1) Su sorunu (1) şimdi bana kaybolan anahtarımı verseler (1) Tatminatör (1) Tayyip Erdoğan (1) Tecavüz yasası (1) Teknosa (1) Terör (1) Time out (1) tüketiciyi nasıl öpsek (1) Türkiye' de entellektüel anlayış (2) Twitter (2) UGG (2) Usb nargile (1) Vahit amk senin lan. (1) Yalan (1) yalancının mimi (1) Yavşak Erkekler (1) Yemekteyiz gay sorunsalı (1) yeni nesil (1) Yılmaz Özdil (1) yorrrumm gibi yorum. (1) Zeka (1)

counter map