Sayfalar

Pazar

Onlar gibi düşünebiliyorum

Milli Eğitim Yatanı Nimet Çubukçu*: Neden yazın okulda çalışıyor bu öğretmen. Bu sıcaklarda çalışırsa tabii ki ölür. Taşımasaymış o kitapları efendim, gidip saros körfezinin serin sularının keyfini sürseymiş, bize mi sordu taşırken. Ayrıca öğretmen olurken de bize sormadı bu vatandaşımız. Ama bizim ona sormadan açtığımız üniversite kontenjanı vasıtasıyla öğretmen olmuş. ( içses: ee onlar haklı o zaman. ) (içses 2: Neyse siktir et savun saçmalığı )

Başyatan: Muhtemel açıklama: Malesef bu öğretmenliğin kaderinde var.

Hamallık yaparken ölen ücretli öğretmen ile ilgili haber:
http://www.ntvmsnbc.com/id/25121216/


*Bu kadın geçen hafta sözleşmeli olarak çalışan iki öğretmenin eleştirilerine karşı şu içler acısı cümleyi sarfetmiştir sözleşmeli öğretmenlere:

'' Siz de sözleşmeli öğretmen olmasaydınız ''

3 yorum:

cemo dedi ki...

Ben Hüseyin Çeliği pişkin zannederdim Nimet Çubukçu onuda geçti.Tabi doğaldır başbakanı nasıl olursa bir memleketin bakanıda anca onun kadar olur...

gasilhane dedi ki...

Ya o kadar içim acıdı ki. Allah kahretsin. Nimet çubukçu'yu o boğazına sarım sarım sardığı fularıyla boğmak istiyorum. Kazayla ölürse benden bilinsin, ekran çıktısı alın.

Scartissue dedi ki...

Hüseyin Çelik pişkinliklerine yeni makamında devam ediyor. Nimet Hanım bayrağı devraldı pek farkı yok.

Evet insanı gerçekten de üzüyor, ulan öğretmen bunlar diyorsun sonra daha çok üzülüyorsun. Üzülmeyenler taş olur taş. Bütün akp taş hatta odun.

FARKEDENLER

etiket oldular

90's (1) Ahi evran üniversitesindeki garip buluş (1) alakasız etiket de yazma ya (1) Alev Dedegil (1) Anal dönem (1) anime pornla yetişen nesilden ne beklersin (1) arazekalılar (1) Aynı adlı kitap (1) ben bu deneyin mümkün olma ihtimalini sevdim (1) ben burada kendimden bahsettim (5) böyle nimet olmaz olsun (1) böyle yetenek mi olur amk. (1) Burger King (1) Cemali (1) Ceza (1) Çanakkale (1) çocuk eğitimi (1) çok ergenli bir yazı oldu ergenekondan aranmam umarım (1) Demokrasi-Teokrasi gidişatı (1) Deniz Baykal (1) Deniz Gezmiş (1) doğum günü (1) Dostluk (1) Dumansız hava sahası (1) Duş (1) duygu-mantık (1) duygulandımda duruldum (1) duyun sesimi lan (1) Efes'i zengin eden rektör (1) Eğitim (2) Emre Aydın (1) Ergenlik (1) erotik blog (2) esaret (1) eski sevgili (4) Eşitsizlik (1) eti puf (1) facebook (3) fahişe (1) Filistin (1) Flash tv (1) Gasilhane (1) Gay'em sizi incitmek değil (1) Gazze (1) gençlik (1) Greenpeace (1) Guthrie (1) hayat (1) herkesin tuttuğu kendine (1) hindistan (1) Hitler (1) İddaa (1) İnci (1) insan (1) İnsanlık (1) internet (1) İsmet İnönü (1) İsrail (1) İsrail'deki orman yangınına sevinen idiot (1) İstanbul (1) İzmir (2) Japonlara sesleniş (1) Kaddafi (1) kadın (1) Kalorifer Böceği (1) Kamal Kılıçdaroğlu gömlek bunalımı (1) Kanuni'yle konuştum dizinin gideri var dedi. (1) Kaset (1) kaybolmayan kanka istiyorum (1) Kıbrıs Şehitleri Caddesi (1) Kısa Sarkozy (1) korsan cd illegal download korsan kitap (1) korsan mp3 (1) kpss (3) kpss 2010 eğitim bilimleri (1) Kpss 2010 kopya skandalı (2) Lady Gaga (1) Libya Savaşı (1) markabeyinli olmak (1) Mehmet Pakdemirli (1) Mısır İsyanı (1) Mikrozeka (1) nasıl akademisyensiniz amk. (1) ne bitmez okulmuş amk. (1) neyleyim beni temsil edemeyen müşteri hizmetlerini (1) Nietzsche (1) Nutella hakkında da yazdım ya daha ne yazayım (1) Nükleer Enerji (1) oldu bittiye getirdim (1) Öğrenci evi (1) Öğretmenlik (1) Ölsünler bize mi ölüyorlar sanki diyen devlet (1) Ölüm sezonları (1) ÖSYM (1) Papi dansı (1) Pavlov (1) Pislik (1) Playstation (1) Profösör (1) pucca gibi nasıl yazılır (2) reklamverenler (2) Robot Dance (1) sana değil kardeşine (1) Schopenhauer (1) seyirciye oynadım (1) sıcak çok sıcak (1) sınavlar (1) Sigmund Freud (1) siktiri boktan modernite (3) Snorlax (1) Sosyallik (1) Su sorunu (1) şimdi bana kaybolan anahtarımı verseler (1) Tatminatör (1) Tayyip Erdoğan (1) Tecavüz yasası (1) Teknosa (1) Terör (1) Time out (1) tüketiciyi nasıl öpsek (1) Türkiye' de entellektüel anlayış (2) Twitter (2) UGG (2) Usb nargile (1) Vahit amk senin lan. (1) Yalan (1) yalancının mimi (1) Yavşak Erkekler (1) Yemekteyiz gay sorunsalı (1) yeni nesil (1) Yılmaz Özdil (1) yorrrumm gibi yorum. (1) Zeka (1)

counter map