Sayfalar

Cuma

Ne şiş yansın ne de kebap cumhuriyeti

 Yaklaşık bir ay önceYarımakıl: ''bunlar mutsuz insanların feryadı'' demişti. Gördük.

Şimdi de başka bir şey görüyoruz...

Yarımakıllı yöneticilerin, sözde adaleti ve devleti temsil eden bir zümrenin vermek istediği yarım adaleti görüyoruz. ÖSYM şöyle bir açıklama yaptı: KPSS Eğitim bilimleri sınavında olan usülsüzlüklerden ötürü 'sadece eğitim bilimleri sınavı iptal edilmiştir.' Usülsüzlük sıfatıyla gizledikleri şey ise şu; Soruların servis edildiği hem de bizzat ÖSYM yetkilileri tarafından. Açıklamadan şöyle bir şey de çıkıyor. 'biz eğitim bilimleri sorularını koruyamadık ancak aynı gün yapacağımız ve sınavın 1. aşamasını oluşturan genel kültür -yetenek bölümünü çok iyi koruduk şimdi ayıp ediyonuz arkadaşlar hadi çok ısrar etmeyin bak bi bölümü iptal ettik işte daha ne istiyorsunuz' dur. Ya da 'hırsızlar' geldi ve 'amaaan eğitim önemli zaten bize ana puanın %40 ını oluşturan bölümün soruları lazım napalım diğer bölümü' dediler. Buna kim inanır sevgili seyirciler ya! Hayır böyle bir bahaneyi halka sunmak bile en büyük hakarettir. Benim yarım adaletli devletim, yarım adaletle yarım verim almaya devam edeceksin tüm halkından.

3 yorum:

cemo dedi ki...

Pişkinlie bak :) Ösym-Yök başkanlarının acilen istifa etmesi gerekli

Sir Aenas dedi ki...

Hocam çok afedersin adamlar bir halt yemişler şimdi ağızlarını silecek taş arıyorlar.:)

Bu dediğine sen ben inanmayız ama inanacak, vazgeçecek 1 milyon kişi bulabilirim(Facebook'da grup kurar gibi oldu ama idare ediver:).

Scartissue dedi ki...

Haklısın sir, ama bu adamlar bok yemekten rahatsız olmuyor. tamamı göt olan bir kitlenin boktan rahatsız olmasını bekleyemeyiz.

FARKEDENLER

etiket oldular

90's (1) Ahi evran üniversitesindeki garip buluş (1) alakasız etiket de yazma ya (1) Alev Dedegil (1) Anal dönem (1) anime pornla yetişen nesilden ne beklersin (1) arazekalılar (1) Aynı adlı kitap (1) ben bu deneyin mümkün olma ihtimalini sevdim (1) ben burada kendimden bahsettim (5) böyle nimet olmaz olsun (1) böyle yetenek mi olur amk. (1) Burger King (1) Cemali (1) Ceza (1) Çanakkale (1) çocuk eğitimi (1) çok ergenli bir yazı oldu ergenekondan aranmam umarım (1) Demokrasi-Teokrasi gidişatı (1) Deniz Baykal (1) Deniz Gezmiş (1) doğum günü (1) Dostluk (1) Dumansız hava sahası (1) Duş (1) duygu-mantık (1) duygulandımda duruldum (1) duyun sesimi lan (1) Efes'i zengin eden rektör (1) Eğitim (2) Emre Aydın (1) Ergenlik (1) erotik blog (2) esaret (1) eski sevgili (4) Eşitsizlik (1) eti puf (1) facebook (3) fahişe (1) Filistin (1) Flash tv (1) Gasilhane (1) Gay'em sizi incitmek değil (1) Gazze (1) gençlik (1) Greenpeace (1) Guthrie (1) hayat (1) herkesin tuttuğu kendine (1) hindistan (1) Hitler (1) İddaa (1) İnci (1) insan (1) İnsanlık (1) internet (1) İsmet İnönü (1) İsrail (1) İsrail'deki orman yangınına sevinen idiot (1) İstanbul (1) İzmir (2) Japonlara sesleniş (1) Kaddafi (1) kadın (1) Kalorifer Böceği (1) Kamal Kılıçdaroğlu gömlek bunalımı (1) Kanuni'yle konuştum dizinin gideri var dedi. (1) Kaset (1) kaybolmayan kanka istiyorum (1) Kıbrıs Şehitleri Caddesi (1) Kısa Sarkozy (1) korsan cd illegal download korsan kitap (1) korsan mp3 (1) kpss (3) kpss 2010 eğitim bilimleri (1) Kpss 2010 kopya skandalı (2) Lady Gaga (1) Libya Savaşı (1) markabeyinli olmak (1) Mehmet Pakdemirli (1) Mısır İsyanı (1) Mikrozeka (1) nasıl akademisyensiniz amk. (1) ne bitmez okulmuş amk. (1) neyleyim beni temsil edemeyen müşteri hizmetlerini (1) Nietzsche (1) Nutella hakkında da yazdım ya daha ne yazayım (1) Nükleer Enerji (1) oldu bittiye getirdim (1) Öğrenci evi (1) Öğretmenlik (1) Ölsünler bize mi ölüyorlar sanki diyen devlet (1) Ölüm sezonları (1) ÖSYM (1) Papi dansı (1) Pavlov (1) Pislik (1) Playstation (1) Profösör (1) pucca gibi nasıl yazılır (2) reklamverenler (2) Robot Dance (1) sana değil kardeşine (1) Schopenhauer (1) seyirciye oynadım (1) sıcak çok sıcak (1) sınavlar (1) Sigmund Freud (1) siktiri boktan modernite (3) Snorlax (1) Sosyallik (1) Su sorunu (1) şimdi bana kaybolan anahtarımı verseler (1) Tatminatör (1) Tayyip Erdoğan (1) Tecavüz yasası (1) Teknosa (1) Terör (1) Time out (1) tüketiciyi nasıl öpsek (1) Türkiye' de entellektüel anlayış (2) Twitter (2) UGG (2) Usb nargile (1) Vahit amk senin lan. (1) Yalan (1) yalancının mimi (1) Yavşak Erkekler (1) Yemekteyiz gay sorunsalı (1) yeni nesil (1) Yılmaz Özdil (1) yorrrumm gibi yorum. (1) Zeka (1)

counter map