Sayfalar

Cuma

Sevgili Bilok

Ben bu kpss'yi...
Sevgili bilok evet anlatıyorum. Her şeyi anlatıyorum. Bir süredir  minikpitircik.blogspot.com'da yazıyordum. Herkese çeşitli yalanlar söyledim. Kimine kpss var dedim, kimine başım ağrıyor, kimine de bu gece olmaz dedim. Hep bi kandırmaca içinde geçti son birkaç ay. Sen burda benim herkesten bahsetmemi beklerken ben orda minikpitircikla yeni izleyicilere koşturuyordum. Ne sandın ?

Neyse ya, öyle bi blog yok lan yaparmıyıım öyle şey sana!  Bilindiği üzere blogun son hali kpss zulmü çeken bir insanın görüşlerini yansıtıyordu. Hatta bi ara lan arada soru moru da paylaşıp sağa sola reklam alsam, atanmaya bile gerek kalmaz diye düşündüm. Ama sadece düşündüm. Hangimiz böyle saçma şeyler düşünmüyoruz yani, hadi itiraf edin siz de.

Japonca yorumlarm. en spaminden.
Hayatım şuan kpss parantezine alınmış, her şey ona göre işlem görüyor içimdeki kara borsada. İnişli-çıkışlı bir psikoljim önemli kişilerin açıklamalarını bekliyor, bazense sert düşüşler yaşıyor. Ama kendi içimde hayallerime olan talep çok yüksek olduğu için bu arzı gerçekleştirecek maksimum performansı göstermem de farz oldu. Yani ben öyle düşünüyorum. Dolayısıyla, odaklandığım şeyler bloğun yükselme dönemine nazaran azalmış, azalmakla da kalmayıp var olan yazı yazma isteğime de uzaklardan sert vurmuştur. Ama böyle de kötü olduğunun farkına vardım. Yazmak o kadar da zor olmamalıydı benim için ki zaten çok da komplike şeylerden bahsetmiyordum. Neden zorlanayım amına koyim diye düşünürken evet evet ben orada hepimizden bahsetmeye devam etmeliyim dedim. Ha içinizde ee bize ne amk bundan diyenler mutlaka olmuştur. Bloğun sağ alt köşesine yerleştirdiğim küçük eklentiyle böyle diyenlerin hepsini tespit edebiliyorum. Ona göre, akıllı olun. 

Bundan sonra az ve öz yazabilirim, hatta zaytung tarzı sondakikaları burda paylaşabilirim, amacımız sosyal mesaj değil mi nihayetinde orda paylaşacağıma ilk burda paylaşırım hem bu benim de işime gelir.

Son olarak hergün bloga japonca yorum yapan spam makinesine  bir çift sözüm var. 性交しなさい!  Japonya'da blog mu kalmadı lan!

8 yorum:

gasilhane dedi ki...

Günaydın:)

Dante dedi ki...

Welcome Master.

Mesut Şen dedi ki...

Devam et yavrum. Seni dinliyoruz.

Scartissue dedi ki...

İyi geceler Gasilhane :)

Dante sigarana dikkat et yoksa mesut alıcak ağzından :)

gasilhane dedi ki...

Ahah:) tamam gittim))

MagnaPersona dedi ki...

Minikpıtırcık'ı okuyordum ki ben, günde 5 yazı yazdığın oluyordu. Gerçeği sulandırıp insanları muallakta bırakma, var öyle bir şey.

Scartissue dedi ki...

magna, bu konuyu aramızda halladebiliriz :)

MagnaPersona dedi ki...

İdare edemem scar, idare edemem!

FARKEDENLER

etiket oldular

90's (1) Ahi evran üniversitesindeki garip buluş (1) alakasız etiket de yazma ya (1) Alev Dedegil (1) Anal dönem (1) anime pornla yetişen nesilden ne beklersin (1) arazekalılar (1) Aynı adlı kitap (1) ben bu deneyin mümkün olma ihtimalini sevdim (1) ben burada kendimden bahsettim (5) böyle nimet olmaz olsun (1) böyle yetenek mi olur amk. (1) Burger King (1) Cemali (1) Ceza (1) Çanakkale (1) çocuk eğitimi (1) çok ergenli bir yazı oldu ergenekondan aranmam umarım (1) Demokrasi-Teokrasi gidişatı (1) Deniz Baykal (1) Deniz Gezmiş (1) doğum günü (1) Dostluk (1) Dumansız hava sahası (1) Duş (1) duygu-mantık (1) duygulandımda duruldum (1) duyun sesimi lan (1) Efes'i zengin eden rektör (1) Eğitim (2) Emre Aydın (1) Ergenlik (1) erotik blog (2) esaret (1) eski sevgili (4) Eşitsizlik (1) eti puf (1) facebook (3) fahişe (1) Filistin (1) Flash tv (1) Gasilhane (1) Gay'em sizi incitmek değil (1) Gazze (1) gençlik (1) Greenpeace (1) Guthrie (1) hayat (1) herkesin tuttuğu kendine (1) hindistan (1) Hitler (1) İddaa (1) İnci (1) insan (1) İnsanlık (1) internet (1) İsmet İnönü (1) İsrail (1) İsrail'deki orman yangınına sevinen idiot (1) İstanbul (1) İzmir (2) Japonlara sesleniş (1) Kaddafi (1) kadın (1) Kalorifer Böceği (1) Kamal Kılıçdaroğlu gömlek bunalımı (1) Kanuni'yle konuştum dizinin gideri var dedi. (1) Kaset (1) kaybolmayan kanka istiyorum (1) Kıbrıs Şehitleri Caddesi (1) Kısa Sarkozy (1) korsan cd illegal download korsan kitap (1) korsan mp3 (1) kpss (3) kpss 2010 eğitim bilimleri (1) Kpss 2010 kopya skandalı (2) Lady Gaga (1) Libya Savaşı (1) markabeyinli olmak (1) Mehmet Pakdemirli (1) Mısır İsyanı (1) Mikrozeka (1) nasıl akademisyensiniz amk. (1) ne bitmez okulmuş amk. (1) neyleyim beni temsil edemeyen müşteri hizmetlerini (1) Nietzsche (1) Nutella hakkında da yazdım ya daha ne yazayım (1) Nükleer Enerji (1) oldu bittiye getirdim (1) Öğrenci evi (1) Öğretmenlik (1) Ölsünler bize mi ölüyorlar sanki diyen devlet (1) Ölüm sezonları (1) ÖSYM (1) Papi dansı (1) Pavlov (1) Pislik (1) Playstation (1) Profösör (1) pucca gibi nasıl yazılır (2) reklamverenler (2) Robot Dance (1) sana değil kardeşine (1) Schopenhauer (1) seyirciye oynadım (1) sıcak çok sıcak (1) sınavlar (1) Sigmund Freud (1) siktiri boktan modernite (3) Snorlax (1) Sosyallik (1) Su sorunu (1) şimdi bana kaybolan anahtarımı verseler (1) Tatminatör (1) Tayyip Erdoğan (1) Tecavüz yasası (1) Teknosa (1) Terör (1) Time out (1) tüketiciyi nasıl öpsek (1) Türkiye' de entellektüel anlayış (2) Twitter (2) UGG (2) Usb nargile (1) Vahit amk senin lan. (1) Yalan (1) yalancının mimi (1) Yavşak Erkekler (1) Yemekteyiz gay sorunsalı (1) yeni nesil (1) Yılmaz Özdil (1) yorrrumm gibi yorum. (1) Zeka (1)

counter map