Sayfalar

Salı

Bi hata var galibaFoto yayınlayayım dedim ama galiba göz bandını yanlış yere koydum. oldu mu acaba.

ayrıca sweatshirt keep out marka 20 tl haha havamı yesinler.

8 yorum:

gasilhane dedi ki...

Yoldaş napıyosun orda?

Scartissue dedi ki...

mangal yapıyodum :) çanakkale' de dardanos diye bi yer var geçen haftasonunda ordaydık terkedilmiş bi restorant vardı orda pikniğimsi bişeyler yapmıştık :)

MagnaPersona dedi ki...

Geçtiğimiz hafta Çanakkale'de kaçırılan 22 yaşındaki S.T. dün akşam saatlerinde vatandaştan gelen ihbar telefonları ile İstanbul'da bulundu. Stockholm sendromu yaşayan S.T. kendisini kaçıran insan eve dönüp izin vermeden binadan çıkmayı reddetti. Bir düzgün durmadı, saklandığı duvarın arkasından çıkmamakta ısrar etti, fotoğrafının çekilmemesi için direndi. Baskı esnasında da ilgili arkadaşın koluna çarparak göz bandını yana kaydırmış yeni fark ettik, basıldı bir kere. Psikolojik tedavi görmesi için Bakırköy'e sevk edilen S.T.'nin akıl sağlığından endişe ediliyor.

kupa kızı* dedi ki...

havalısın tabi bu konumda.

Scartissue dedi ki...

magna persona, akşam haberleri için teşekkürler :)

gasilhane dedi ki...

Ooo süpermiş, mekan da uygun. Bizim böyle ortam yok, kızlar yere oturmaz böcükler yer diye, ben arıdan korkarım, mangal yapcak adamlar gidip top peşinde koşar.. Özeneyevski..

Scartissue dedi ki...

dur daha anlatayım iyice özeneyevski sen. yanımız plajdı, çardak falan var böyle denizin ortasında. arkamızda orman çam kokuları geliyor rüzgarla.. ohh anlatamam valla :)

Scarlet dedi ki...

ohhh keyfe bak ne güzel :)

FARKEDENLER

etiket oldular

90's (1) Ahi evran üniversitesindeki garip buluş (1) alakasız etiket de yazma ya (1) Alev Dedegil (1) Anal dönem (1) anime pornla yetişen nesilden ne beklersin (1) arazekalılar (1) Aynı adlı kitap (1) ben bu deneyin mümkün olma ihtimalini sevdim (1) ben burada kendimden bahsettim (5) böyle nimet olmaz olsun (1) böyle yetenek mi olur amk. (1) Burger King (1) Cemali (1) Ceza (1) Çanakkale (1) çocuk eğitimi (1) çok ergenli bir yazı oldu ergenekondan aranmam umarım (1) Demokrasi-Teokrasi gidişatı (1) Deniz Baykal (1) Deniz Gezmiş (1) doğum günü (1) Dostluk (1) Dumansız hava sahası (1) Duş (1) duygu-mantık (1) duygulandımda duruldum (1) duyun sesimi lan (1) Efes'i zengin eden rektör (1) Eğitim (2) Emre Aydın (1) Ergenlik (1) erotik blog (2) esaret (1) eski sevgili (4) Eşitsizlik (1) eti puf (1) facebook (3) fahişe (1) Filistin (1) Flash tv (1) Gasilhane (1) Gay'em sizi incitmek değil (1) Gazze (1) gençlik (1) Greenpeace (1) Guthrie (1) hayat (1) herkesin tuttuğu kendine (1) hindistan (1) Hitler (1) İddaa (1) İnci (1) insan (1) İnsanlık (1) internet (1) İsmet İnönü (1) İsrail (1) İsrail'deki orman yangınına sevinen idiot (1) İstanbul (1) İzmir (2) Japonlara sesleniş (1) Kaddafi (1) kadın (1) Kalorifer Böceği (1) Kamal Kılıçdaroğlu gömlek bunalımı (1) Kanuni'yle konuştum dizinin gideri var dedi. (1) Kaset (1) kaybolmayan kanka istiyorum (1) Kıbrıs Şehitleri Caddesi (1) Kısa Sarkozy (1) korsan cd illegal download korsan kitap (1) korsan mp3 (1) kpss (3) kpss 2010 eğitim bilimleri (1) Kpss 2010 kopya skandalı (2) Lady Gaga (1) Libya Savaşı (1) markabeyinli olmak (1) Mehmet Pakdemirli (1) Mısır İsyanı (1) Mikrozeka (1) nasıl akademisyensiniz amk. (1) ne bitmez okulmuş amk. (1) neyleyim beni temsil edemeyen müşteri hizmetlerini (1) Nietzsche (1) Nutella hakkında da yazdım ya daha ne yazayım (1) Nükleer Enerji (1) oldu bittiye getirdim (1) Öğrenci evi (1) Öğretmenlik (1) Ölsünler bize mi ölüyorlar sanki diyen devlet (1) Ölüm sezonları (1) ÖSYM (1) Papi dansı (1) Pavlov (1) Pislik (1) Playstation (1) Profösör (1) pucca gibi nasıl yazılır (2) reklamverenler (2) Robot Dance (1) sana değil kardeşine (1) Schopenhauer (1) seyirciye oynadım (1) sıcak çok sıcak (1) sınavlar (1) Sigmund Freud (1) siktiri boktan modernite (3) Snorlax (1) Sosyallik (1) Su sorunu (1) şimdi bana kaybolan anahtarımı verseler (1) Tatminatör (1) Tayyip Erdoğan (1) Tecavüz yasası (1) Teknosa (1) Terör (1) Time out (1) tüketiciyi nasıl öpsek (1) Türkiye' de entellektüel anlayış (2) Twitter (2) UGG (2) Usb nargile (1) Vahit amk senin lan. (1) Yalan (1) yalancının mimi (1) Yavşak Erkekler (1) Yemekteyiz gay sorunsalı (1) yeni nesil (1) Yılmaz Özdil (1) yorrrumm gibi yorum. (1) Zeka (1)

counter map