Sayfalar

Cumartesi

İsmimin önüne sponsor arıyorum

Yetti lan bu parasızlık canıma. 6 yıldır dışarda okuyorum, bir ayın sonunu da şöyle adam akıllı gördüysem bu yazıyı yazarken laptopun şarjı bitsin. Neyse, çok parasızım lan, ayın 7 sinde krediler yatıcak ama bende para kalmadı yine. Her ay olan klasik durum aslında. Bloga reklam mı alsam napsam lan. Tekliflere açığım ey reklamverenler zamanında sizi biraz kötüledim ama o günleri unutalım. Hem alltan geçen küçük yazılar da bence çok önemli değil artık. Ayrıca o yazıları ordan geçirmiyeceksiniz de eve mektupla mı göndereceksiniz tabii ki hayır :) Ne diyodum reklam alcam ismimin önüne lan, hani oluyo ya Beşiktaş Cola Turka, Pınar Karşıyaka haa bunlar gibi olsun. O kadar devlet dairesinde ismimiz geçiyo yani, elbet reklam olur ismimizden. Nasıl desem şöyle Sony Bravia Scartissue, ne güzel oldu dimi lan. Çok hoşuma gitti bu bedava da yapabilirim aslında ama para lazım işte. Ya da Petrol Ofisi Scartissue, bu da fena değil yanacak gibi duruyor nick ama olsun parayı veren için yakarım :) Ayrıca 750 kişilik bir lisede staj yapıyorum. Takım elbisemin üzerine de reklam alabilirim, gençlere yönelik işte bilirsiniz. Aslında küçük bir kondom reklamı şöyle ceplerime doğru olabilir, ya da sırtımda bir hijyenik ped reklamı ama bu daha çok bayan öğretmenlere gider herhalde, ya da pantolunuma şöyle aşağıya doğru hepsiburada.com yazdırsam o da güzel olur lan. Evet ben tekliflere açığım reklamverenler :) kötü günleri unutalım, olan olmuş yazılan yazılmış.

8 yorum:

MagnaPersona dedi ki...

Yaa işte yazarken atıp tutmadan, ahkâm kesmeden iki dakika -duruma göre iki saat, iki ay, iki yıl, iki asır... iki vakte kadar işte ama iki olması önemli- düşünün diyorum ben... Boşuna mı diyorum ulan!

Bugünleri düşünecektin. Ekranı printscreen ettim, yazıyı silsen de belgeler elimde. Tek tek şirketleri dolaşıp lobi de yaparım ben şimdi. Sinsi gibi olan tarafım kaşınıyor.

Scartissue dedi ki...

MagnaPersona anlaşabiliriz, sol koluma senin blogun linkini veririm istersen :)

MagnaPersona dedi ki...

Hii ama bu resmen tehdit! Vazgeçtim.

Az ve öz izleyicim olsun, bu şekilde entelektüel görüneyim, "Halk beni anlamıyoooo çünkü çok süperiiiim:(" diyeyim... bunlar için yıllardır ne kadar uğraştım sen biliyor musun?

Uğruna ne taktikler heba ettiğim imajımı alttan alttan mahvedecektin ha... Sen de az Meriç değilmişsin...

Scartissue dedi ki...

her erkek karanlıkta biraz meriçtir :) ayrıca seni izlemeyen ölsün diyorum lan lan lannn.. tutamıyorum kendimi... bişeyler oluyor bana...%+%^+

MagnaPersona dedi ki...

Amanın, yaktın tüm halkı. Sadece aydınlardan oluşan bir topluluk çok sıkıcı olabilir uyarıyorum. (Uçuş)

Yani diyorum ki blogumu izleyecekler sadece aydın ve kültürlü... bla bla bla... sonra ben de dedim ki... bla bla bla... ondan sonra o da... hayır ama sonuçta... bla bla bla... demem o ki... bla bla bla...

Scartissue? Scartissue! Dante yetiş!

Scartissue dedi ki...

neyse, reklamverenlerle arama girme magna, sus payı verebilirim sana. Ayrıca blogspot ikimizden birine fazla. bide şey vardı, sen benden daha iyilerine layıksın.

MagnaPersona dedi ki...

Aksine, aranıza köprüler kuruyorum. Blögü görecekler şimdi, her yazının altına 5-10 yorum, Tıklanma sayısı falan şukela... Her yorumu oturup tek tek okuyacak değiller ya? O kadar işlerini ciddiye alacaklarını sanmıyorum. Ama yıktın beni son sözün ile. Daha kimse böyle büyük hakaret etmedi bana, daha iyilerine layıksın demedi... Zaten gidiyordum, bunu yapmak zorunda mıydın :( Sus, sus.

Dante Must Die dedi ki...

Dante yetişemedi geç kaldı.. bu yazının altına yorum yapıldığı haberini alır almaz, santa fe trenine binmek üzere yola çıktım, ama istasyona vardığımda görevli, trenin 20 dakika önce yola çıktığını söyledi. 1-2 dakikalık düşünme payından sonra kenarda bağlı duran atlardan siyah olanına bindim, atı dört nala sürüp, santa fe trenini yakaladım ve hemen trene doğru yaklaşıp attan vagonların birine zıpladım. daha sonra samanlarla dolu vagonun içerisinde beni yarı çıplak bekleyen Barbara'yı gördüm. jejdfked. noluyo lan. geldim ben burdayım, yetiştim dicektim de baya hikayeye, kurguya döndürmüşüm olayı.. wdjqwdb

FARKEDENLER

etiket oldular

90's (1) Ahi evran üniversitesindeki garip buluş (1) alakasız etiket de yazma ya (1) Alev Dedegil (1) Anal dönem (1) anime pornla yetişen nesilden ne beklersin (1) arazekalılar (1) Aynı adlı kitap (1) ben bu deneyin mümkün olma ihtimalini sevdim (1) ben burada kendimden bahsettim (5) böyle nimet olmaz olsun (1) böyle yetenek mi olur amk. (1) Burger King (1) Cemali (1) Ceza (1) Çanakkale (1) çocuk eğitimi (1) çok ergenli bir yazı oldu ergenekondan aranmam umarım (1) Demokrasi-Teokrasi gidişatı (1) Deniz Baykal (1) Deniz Gezmiş (1) doğum günü (1) Dostluk (1) Dumansız hava sahası (1) Duş (1) duygu-mantık (1) duygulandımda duruldum (1) duyun sesimi lan (1) Efes'i zengin eden rektör (1) Eğitim (2) Emre Aydın (1) Ergenlik (1) erotik blog (2) esaret (1) eski sevgili (4) Eşitsizlik (1) eti puf (1) facebook (3) fahişe (1) Filistin (1) Flash tv (1) Gasilhane (1) Gay'em sizi incitmek değil (1) Gazze (1) gençlik (1) Greenpeace (1) Guthrie (1) hayat (1) herkesin tuttuğu kendine (1) hindistan (1) Hitler (1) İddaa (1) İnci (1) insan (1) İnsanlık (1) internet (1) İsmet İnönü (1) İsrail (1) İsrail'deki orman yangınına sevinen idiot (1) İstanbul (1) İzmir (2) Japonlara sesleniş (1) Kaddafi (1) kadın (1) Kalorifer Böceği (1) Kamal Kılıçdaroğlu gömlek bunalımı (1) Kanuni'yle konuştum dizinin gideri var dedi. (1) Kaset (1) kaybolmayan kanka istiyorum (1) Kıbrıs Şehitleri Caddesi (1) Kısa Sarkozy (1) korsan cd illegal download korsan kitap (1) korsan mp3 (1) kpss (3) kpss 2010 eğitim bilimleri (1) Kpss 2010 kopya skandalı (2) Lady Gaga (1) Libya Savaşı (1) markabeyinli olmak (1) Mehmet Pakdemirli (1) Mısır İsyanı (1) Mikrozeka (1) nasıl akademisyensiniz amk. (1) ne bitmez okulmuş amk. (1) neyleyim beni temsil edemeyen müşteri hizmetlerini (1) Nietzsche (1) Nutella hakkında da yazdım ya daha ne yazayım (1) Nükleer Enerji (1) oldu bittiye getirdim (1) Öğrenci evi (1) Öğretmenlik (1) Ölsünler bize mi ölüyorlar sanki diyen devlet (1) Ölüm sezonları (1) ÖSYM (1) Papi dansı (1) Pavlov (1) Pislik (1) Playstation (1) Profösör (1) pucca gibi nasıl yazılır (2) reklamverenler (2) Robot Dance (1) sana değil kardeşine (1) Schopenhauer (1) seyirciye oynadım (1) sıcak çok sıcak (1) sınavlar (1) Sigmund Freud (1) siktiri boktan modernite (3) Snorlax (1) Sosyallik (1) Su sorunu (1) şimdi bana kaybolan anahtarımı verseler (1) Tatminatör (1) Tayyip Erdoğan (1) Tecavüz yasası (1) Teknosa (1) Terör (1) Time out (1) tüketiciyi nasıl öpsek (1) Türkiye' de entellektüel anlayış (2) Twitter (2) UGG (2) Usb nargile (1) Vahit amk senin lan. (1) Yalan (1) yalancının mimi (1) Yavşak Erkekler (1) Yemekteyiz gay sorunsalı (1) yeni nesil (1) Yılmaz Özdil (1) yorrrumm gibi yorum. (1) Zeka (1)

counter map