Sayfalar

Pazar

Alttan geçen küçük yazılar

Neden reklamın en önemli bilgilerini saatte 80 km hızla tvnin en siktirboktan yerinden geçiriyonuz . Reklamverenler size diyorum; çakal mısınız siz? Lan bi reklam izliyorum, her şey yukarda iyi ama alttan geçen küçük yazıyla evin tapusuna kadar alıcaksınız benden habersiz. Aşağılık mısınız siz? Özellikle bu Gsm şebekelerinin reklamlarında oluyor bu düzenbazlıklar dikkat edin. Reklamda 15 dakikası 2 kontör, bilmem kaç sms bedava diyo, iyi diyosun tarife ya da hat değişiyosun. Lan bi bakıyon hiçbir şey vaad edilen gibi değil. O sırada alttan geçen küçük yazılarda sana neler dememişler ki, sanki reklam alttan geçen yazı da biz önemsiz yerleri izlemişiz o reklamda. Son zamanlarda da şu 11818, 11824 bir de 11880 bilinmeyen numaralar  saçmalıkları çıktı.  Off o salak kadının sesi hala kulaklarımda. ''Seksen yüzonsekiz seksen.'' Bu aptal şirketlerde dakikasına ya da sorgu başına minimum 2,5 lira alıyorlar. 11818 hariç olabilir o TTnet' in olmalı daha ucuzdur. Bu yazıyı yazarak sosyal sorumluluk adına bir şey yaptığımı düşünüyor ayrıca alttan geçen o yazıların reklamverenlere girmesini dileyerekten bugünkü programımızı kapatıyorum. Haftaya yine aynı yerde aynı sa...

6 yorum:

MagnaPersona dedi ki...

O yazılarda küfretseler süper olur, nasıl olsa kimse okuyamıyor. Ben olsam öyle yapardım.

"Sevgili salak tüketiciler, üstte görmüş olduğunuz reklama bakarak bizi seçtiğiniz için size kafamız girsin. Olur da reklamı kaydedip yavaşlatıp bu yazıları okursanız size komple reklam departmanımız girsin. Şikayet ederseniz... öhm neyse reklam bitiyor. İyi günler dileriz."

Scartissue dedi ki...

hahaha gece gece öldürdün beni :) evet öyle yazsalar varya kimse bir şey anlamaz :D belki de yapmışlardır :)

C3Moi dedi ki...

aman dieyim sakın yanlışıkla bile olsa 118 e basmayın bundan sonra. allta geçen yazıları bence okumaya çalışmayın. fiyatları görünce şok geçirebilirsiniz...

Scartissue dedi ki...

dakikası 118 lira olabilenleri de çıkar yakında. dikkat etmek lazım

gasilhane dedi ki...

İnsan ilişkilerinde de böyle olsa iyice tutarız.. Alttan geçiyo yazı hızla: Yalan sölüyo olabilirim, sabah uyanınca böyle görünmüyo olabilirim, senden aslında hiç hoşlanmamış olabilirm... anaaam.

Scartissue dedi ki...

Evet aslında insan ilişkilerinde var bu durum :) Ama söylenmez onlar.Keşke insanlarda da en azından alttan bir küçük yazı geçse. Ya da söylenmeyen o durum çok kısık sesle de olsa söylense :) Ama söylenirse o durumlar herkes kavga eder düşünemiyorum o durumu.

FARKEDENLER

etiket oldular

90's (1) Ahi evran üniversitesindeki garip buluş (1) alakasız etiket de yazma ya (1) Alev Dedegil (1) Anal dönem (1) anime pornla yetişen nesilden ne beklersin (1) arazekalılar (1) Aynı adlı kitap (1) ben bu deneyin mümkün olma ihtimalini sevdim (1) ben burada kendimden bahsettim (5) böyle nimet olmaz olsun (1) böyle yetenek mi olur amk. (1) Burger King (1) Cemali (1) Ceza (1) Çanakkale (1) çocuk eğitimi (1) çok ergenli bir yazı oldu ergenekondan aranmam umarım (1) Demokrasi-Teokrasi gidişatı (1) Deniz Baykal (1) Deniz Gezmiş (1) doğum günü (1) Dostluk (1) Dumansız hava sahası (1) Duş (1) duygu-mantık (1) duygulandımda duruldum (1) duyun sesimi lan (1) Efes'i zengin eden rektör (1) Eğitim (2) Emre Aydın (1) Ergenlik (1) erotik blog (2) esaret (1) eski sevgili (4) Eşitsizlik (1) eti puf (1) facebook (3) fahişe (1) Filistin (1) Flash tv (1) Gasilhane (1) Gay'em sizi incitmek değil (1) Gazze (1) gençlik (1) Greenpeace (1) Guthrie (1) hayat (1) herkesin tuttuğu kendine (1) hindistan (1) Hitler (1) İddaa (1) İnci (1) insan (1) İnsanlık (1) internet (1) İsmet İnönü (1) İsrail (1) İsrail'deki orman yangınına sevinen idiot (1) İstanbul (1) İzmir (2) Japonlara sesleniş (1) Kaddafi (1) kadın (1) Kalorifer Böceği (1) Kamal Kılıçdaroğlu gömlek bunalımı (1) Kanuni'yle konuştum dizinin gideri var dedi. (1) Kaset (1) kaybolmayan kanka istiyorum (1) Kıbrıs Şehitleri Caddesi (1) Kısa Sarkozy (1) korsan cd illegal download korsan kitap (1) korsan mp3 (1) kpss (3) kpss 2010 eğitim bilimleri (1) Kpss 2010 kopya skandalı (2) Lady Gaga (1) Libya Savaşı (1) markabeyinli olmak (1) Mehmet Pakdemirli (1) Mısır İsyanı (1) Mikrozeka (1) nasıl akademisyensiniz amk. (1) ne bitmez okulmuş amk. (1) neyleyim beni temsil edemeyen müşteri hizmetlerini (1) Nietzsche (1) Nutella hakkında da yazdım ya daha ne yazayım (1) Nükleer Enerji (1) oldu bittiye getirdim (1) Öğrenci evi (1) Öğretmenlik (1) Ölsünler bize mi ölüyorlar sanki diyen devlet (1) Ölüm sezonları (1) ÖSYM (1) Papi dansı (1) Pavlov (1) Pislik (1) Playstation (1) Profösör (1) pucca gibi nasıl yazılır (2) reklamverenler (2) Robot Dance (1) sana değil kardeşine (1) Schopenhauer (1) seyirciye oynadım (1) sıcak çok sıcak (1) sınavlar (1) Sigmund Freud (1) siktiri boktan modernite (3) Snorlax (1) Sosyallik (1) Su sorunu (1) şimdi bana kaybolan anahtarımı verseler (1) Tatminatör (1) Tayyip Erdoğan (1) Tecavüz yasası (1) Teknosa (1) Terör (1) Time out (1) tüketiciyi nasıl öpsek (1) Türkiye' de entellektüel anlayış (2) Twitter (2) UGG (2) Usb nargile (1) Vahit amk senin lan. (1) Yalan (1) yalancının mimi (1) Yavşak Erkekler (1) Yemekteyiz gay sorunsalı (1) yeni nesil (1) Yılmaz Özdil (1) yorrrumm gibi yorum. (1) Zeka (1)

counter map