Sayfalar

Salı

Lady Gaga' yı idol alan ergen


Evladım evrende idol seçecek kişi mi kalmadı? Ne o gözlükler ? Ne o saç? Klon musun amk. Nerden aldın o takıları, neyle? Baba parasıyla Lady Gaga klonu olunur mu sayın ergen. Bi an Gülben Ergen' le konuşuyorum sandım lan neyse konu Gülben değil normal ergen :)

Düşünsene bi zaten 3-5 yıl sonra haline bakıp ağlıycan, '' ya napmışım ben, ne giymişim öyle '' hatta '' ne salakmışım '' diyeceksin. Bak buraya yazıyorum.
Birinizi de göreyim Kibariye' yi beğenen ya. Neden, para etmiyor dimi Kibariye gibi olmak sizi çakallar. Hani kötü kadın da değil Kibariye. Emin olmak için tekrar Google' da aradım şimdi, annesi dışında çok kötü fotolar yoktu :) Hatta ve hatta iddia ediyorum Kibariye Lady Gaga' dan daha güzel. Ohh rahatladım amk. Zaten kadın çirkin ya, hani bizim Gülşen' i düşünün işte. İkisi de açtıkça, raiting yapıyor. Ama Gülşen, Lady Gaga' nın yanında Flash Tv gibi kalır bence :)

Konuyu dağıtmadan tekrar ergenlerin üstüne gitmek istiyorum. Lady Gaga gibi giyinince onun gibi olmuyonuz. Bunu aklınıza sokun. Ha daha çok erkek bakıyor ben istatistik peşindeyim diyorsanız daha da açın. Sokak aralarında taciz istatistikleriniz artar böylece. İstatistikse istatistik. Ne zor kelime lan bu yazarken zorlandım. Umarım ilerde teknoloji gelişir ve ergenlik şöyle 1-2 haftaya düşer. O zamanlar ben olmam ama klonlarda olmaz belki.

6 yorum:

C3Moi dedi ki...

Düğünlere hiç qitmedim ama erkek arayan kız tipleri olur ya Lady Gaga da onlardan. Neyini beğeniyolar bunun ya..!

gasilhane dedi ki...

lady gaga çok erkeksi, belki de erkeklerin içindeki homoseksüel yanı ortaya çıkarıyor, belki de o yüzden şok ediyor insanları, ama farketmiyolar.

öte yandan çirkin bana göre, belki de dünyaaa güzelidir ama 'erkek' olarak algıladığım için güzellik kavramını yakıştıramıyorum. Böyle böyle içimizdeki üreme isteğini bitirip hepimizi robot yapcaklar. lady gaga style çok yayılırsa bu yaz midem kalkıp kalkıp oturcak..

Scartissue dedi ki...

Bu yaz onlarca lady gaga göreceğimizden emimin. geçen gece bazı blogları gezdim. hani olur ya moda blogları işte çantamda ne var aa bu da varmış diyenlerin :) başlamış bile trend, yok gözlükleri çıktı, yok bilmem ne takısı geldi. korkuyorum ben açıkçası.

bendis dedi ki...

bu aralar bizimde arkadaş çevremizde konuştuğumuz genel sorun ergenlik ergen insan görmek istemiyoruz artık =)

annebunedemek dedi ki...

Senin buraya koyduğun yine en normal fotoğraflarındanmış.

Scartissue dedi ki...

evet adult olmasın dedim :) Bide burda güzel duruyo yani. Daha çirkinleri vardı.

FARKEDENLER

etiket oldular

90's (1) Ahi evran üniversitesindeki garip buluş (1) alakasız etiket de yazma ya (1) Alev Dedegil (1) Anal dönem (1) anime pornla yetişen nesilden ne beklersin (1) arazekalılar (1) Aynı adlı kitap (1) ben bu deneyin mümkün olma ihtimalini sevdim (1) ben burada kendimden bahsettim (5) böyle nimet olmaz olsun (1) böyle yetenek mi olur amk. (1) Burger King (1) Cemali (1) Ceza (1) Çanakkale (1) çocuk eğitimi (1) çok ergenli bir yazı oldu ergenekondan aranmam umarım (1) Demokrasi-Teokrasi gidişatı (1) Deniz Baykal (1) Deniz Gezmiş (1) doğum günü (1) Dostluk (1) Dumansız hava sahası (1) Duş (1) duygu-mantık (1) duygulandımda duruldum (1) duyun sesimi lan (1) Efes'i zengin eden rektör (1) Eğitim (2) Emre Aydın (1) Ergenlik (1) erotik blog (2) esaret (1) eski sevgili (4) Eşitsizlik (1) eti puf (1) facebook (3) fahişe (1) Filistin (1) Flash tv (1) Gasilhane (1) Gay'em sizi incitmek değil (1) Gazze (1) gençlik (1) Greenpeace (1) Guthrie (1) hayat (1) herkesin tuttuğu kendine (1) hindistan (1) Hitler (1) İddaa (1) İnci (1) insan (1) İnsanlık (1) internet (1) İsmet İnönü (1) İsrail (1) İsrail'deki orman yangınına sevinen idiot (1) İstanbul (1) İzmir (2) Japonlara sesleniş (1) Kaddafi (1) kadın (1) Kalorifer Böceği (1) Kamal Kılıçdaroğlu gömlek bunalımı (1) Kanuni'yle konuştum dizinin gideri var dedi. (1) Kaset (1) kaybolmayan kanka istiyorum (1) Kıbrıs Şehitleri Caddesi (1) Kısa Sarkozy (1) korsan cd illegal download korsan kitap (1) korsan mp3 (1) kpss (3) kpss 2010 eğitim bilimleri (1) Kpss 2010 kopya skandalı (2) Lady Gaga (1) Libya Savaşı (1) markabeyinli olmak (1) Mehmet Pakdemirli (1) Mısır İsyanı (1) Mikrozeka (1) nasıl akademisyensiniz amk. (1) ne bitmez okulmuş amk. (1) neyleyim beni temsil edemeyen müşteri hizmetlerini (1) Nietzsche (1) Nutella hakkında da yazdım ya daha ne yazayım (1) Nükleer Enerji (1) oldu bittiye getirdim (1) Öğrenci evi (1) Öğretmenlik (1) Ölsünler bize mi ölüyorlar sanki diyen devlet (1) Ölüm sezonları (1) ÖSYM (1) Papi dansı (1) Pavlov (1) Pislik (1) Playstation (1) Profösör (1) pucca gibi nasıl yazılır (2) reklamverenler (2) Robot Dance (1) sana değil kardeşine (1) Schopenhauer (1) seyirciye oynadım (1) sıcak çok sıcak (1) sınavlar (1) Sigmund Freud (1) siktiri boktan modernite (3) Snorlax (1) Sosyallik (1) Su sorunu (1) şimdi bana kaybolan anahtarımı verseler (1) Tatminatör (1) Tayyip Erdoğan (1) Tecavüz yasası (1) Teknosa (1) Terör (1) Time out (1) tüketiciyi nasıl öpsek (1) Türkiye' de entellektüel anlayış (2) Twitter (2) UGG (2) Usb nargile (1) Vahit amk senin lan. (1) Yalan (1) yalancının mimi (1) Yavşak Erkekler (1) Yemekteyiz gay sorunsalı (1) yeni nesil (1) Yılmaz Özdil (1) yorrrumm gibi yorum. (1) Zeka (1)

counter map