Sayfalar

Salı

Japon bilim adamlarına sesleniyorum!

Siz ki, dünyanın en akıllı, en başarılı, en hızlı insanlarısınız bana da yardım etseniz nolur, nolur lan. Bir klonumu istiyorum, hatta ne biri üç beş tane yapın lan. Yetmiyorum arkadaş ben sorumluluklarıma, nasıl olcak bu iş? Kpss' ye mi çalışayım, okuldaki derslere mi çalışayım, sunumlara mı hazırlanayım, tezimi yazayım, evin sorumluluklarıyla mı ilgileneyim* napayım lan ben napayım ya, şöyle 3, 5 tane daha benden olsa tamam halledicem bütün işleri ama böyle yetmiyorum ben kendime. Oldu olucak bi de gayrimeşru çocuğum olsun bi yerlerden çıksın gelsin bi o eksik, korkuyorum zaten. Sonra diyolarki Türk insanı neden mutsuz. Ee nasıl mutlu olayım lan ben? Mutluluğa ayıracak vakit mi kalmış, iki kız kesiyon kampüste, arkadan biri geliyo**haftaya sunacağın konu 145 sayfaya denk geliyor diyo. Lan ne insafsız hocasın sen, düşünmedin mi bu çocuğun halini, Türkiye şartlarında 145 sayfalık konu, bu şartlar altındaki bir öğrenciye nasıl sundurulur bree insafsız hocaa! bunun pavırpoyinti var taslağı var. Taslak mı geçiyon yoksa benle hoca anlayamadım. Neyse sunacağız artık. Sunumda katkılarının olacağını düşündüğüm Dante' de bu yazıyı okuyunca böyle bir tebessüm olacak suratında, o tebessüm sana girsin Dante, biliyorum her zamanki gibi bana kalacak bütün yük.*** Neyse, şemsiyeyle göt arasındaki ilişkiyi bilirsiniz bu da bunun gibi bi durum şuan. Haziran gelse de diplomamızı alıp, atanabilecek düzeye gelsek bari, tek isteğim bu. Biraz para kazanıp ilerde dönmek istiyorum üniversiteye ama baba parasıyla doktora yapamam artık lan, o kadar da yüzsüz değilim. Atanayım, para kazanıp döncem söz veriyorum,buraya da yazıyorum. Kime söz veriyosam anlamadım bi an ama o salak cümleyi de buraya kadar sürdürdüm, hala sürdürüyorum lan bitmiyo cümle. Neyse bitmiş o cümle :) Konuyu tekrar Japon bilim adamlarına getirmek istiyorum, ne dediğimi anladınız sevgili Japon kardeşlerim. Dolly gibi olmak istiyorum benim de klonum olsun, ferahlatın lan beni hayrınıza, bi soğuk su verin hiç olmassa. Bunu da japonca bilen birileri çevirsin yaysın. Neyse parası vericem söz.

*bulaşıkmış,faturalarmış,temizlikmiş vs. 
**Ben bugün bunu yaşadım
***Bunu özellikle sana baskı olsun diye yazdım amk. 

10 yorum:

MeL' jones dedi ki...

haha! Senin isteğin yerine gelirse aynından bende istiyorum yaa.. herşeye klonlarımı gonderıp evde yatmayı planlarım :)ahh ahh..

gasilhane dedi ki...

Oolum senin ruhunu biliyoruz o yüzden yok sana klon mlon, abi 2 tane daha yapsanız da iktisat'a gönderseniz orda kızlar iyiimiş, abi 5 tane daha yapın mimarlık'a gönderin, az ordan ekmek yiyeyim.. Biliyoruz seni ve dışlıyoruz capon klon müdürlüğü olarak.
Bu arada kpss işkencesi çektiğini bilmiyodum, çok üzüldüm. Madem öğretmen yapmayacaksın niye fakültesini açıp diploma veriyosun a.k.
sustum.

Scartissue dedi ki...

Mel'jones, bu teknolojiye sahip olunca hepimize yaptırcam aynısından :)

gasilhane, benim hiç kötü niyetim olmadı bu konu hakkında ben her şeyi bilim ve kültür gelişsin diye istiyorum. Yoksa kızmış, iktisatmış, okul öncesinin kızları güzelmiş vs bunları hep başkalarından duymuşumdur bu yaşıma kadar :):) kpss eleştirine de aynen katılıyorum.

Dante Must Die dedi ki...

tebessüm ettim. bana ne gircek olum o tebessüm, yanımdakine girsin..

Scartissue dedi ki...

bu çok klonlu yazıdan yararlanarak yazıyorum inşallah yanında da bir klon dante olurda hedef yerini bulur.

gasilhane dedi ki...

bak csı niyork izleyen biri olarak nası yakaladım, demek okul öncesinin kızları güzeel, bunu ben dememiştim:) benim çocuk matematik öğretmenliğini bıraktı oh kpss yalan oldu. Sınav sistemimize, mantığımıza kafam girsin. Çok dolmuşum, uyudum.

Scartissue dedi ki...

iyi yakalamışsın orayı :) ayrıca o sınav sistemine benim de kafam girsin. matematik öğretmenliği ki kaç puanlarla giriliyor oralara, neyse ya valla bak bende doldum patlamayayım burada şimdi. hadi iyi geceler.

mel dedi ki...
Bu yorum yazar tarafından silindi.
mel dedi ki...

Blogunuzu çok beğendim,çok eğlenceli:)

Scartissue dedi ki...

Teşekkürler Mel, eğlendiririrken bir şeyler anlatmaya da çalışıyorum ben insanlara, umarım anlatabiliyorumdur :)

FARKEDENLER

etiket oldular

90's (1) Ahi evran üniversitesindeki garip buluş (1) alakasız etiket de yazma ya (1) Alev Dedegil (1) Anal dönem (1) anime pornla yetişen nesilden ne beklersin (1) arazekalılar (1) Aynı adlı kitap (1) ben bu deneyin mümkün olma ihtimalini sevdim (1) ben burada kendimden bahsettim (5) böyle nimet olmaz olsun (1) böyle yetenek mi olur amk. (1) Burger King (1) Cemali (1) Ceza (1) Çanakkale (1) çocuk eğitimi (1) çok ergenli bir yazı oldu ergenekondan aranmam umarım (1) Demokrasi-Teokrasi gidişatı (1) Deniz Baykal (1) Deniz Gezmiş (1) doğum günü (1) Dostluk (1) Dumansız hava sahası (1) Duş (1) duygu-mantık (1) duygulandımda duruldum (1) duyun sesimi lan (1) Efes'i zengin eden rektör (1) Eğitim (2) Emre Aydın (1) Ergenlik (1) erotik blog (2) esaret (1) eski sevgili (4) Eşitsizlik (1) eti puf (1) facebook (3) fahişe (1) Filistin (1) Flash tv (1) Gasilhane (1) Gay'em sizi incitmek değil (1) Gazze (1) gençlik (1) Greenpeace (1) Guthrie (1) hayat (1) herkesin tuttuğu kendine (1) hindistan (1) Hitler (1) İddaa (1) İnci (1) insan (1) İnsanlık (1) internet (1) İsmet İnönü (1) İsrail (1) İsrail'deki orman yangınına sevinen idiot (1) İstanbul (1) İzmir (2) Japonlara sesleniş (1) Kaddafi (1) kadın (1) Kalorifer Böceği (1) Kamal Kılıçdaroğlu gömlek bunalımı (1) Kanuni'yle konuştum dizinin gideri var dedi. (1) Kaset (1) kaybolmayan kanka istiyorum (1) Kıbrıs Şehitleri Caddesi (1) Kısa Sarkozy (1) korsan cd illegal download korsan kitap (1) korsan mp3 (1) kpss (3) kpss 2010 eğitim bilimleri (1) Kpss 2010 kopya skandalı (2) Lady Gaga (1) Libya Savaşı (1) markabeyinli olmak (1) Mehmet Pakdemirli (1) Mısır İsyanı (1) Mikrozeka (1) nasıl akademisyensiniz amk. (1) ne bitmez okulmuş amk. (1) neyleyim beni temsil edemeyen müşteri hizmetlerini (1) Nietzsche (1) Nutella hakkında da yazdım ya daha ne yazayım (1) Nükleer Enerji (1) oldu bittiye getirdim (1) Öğrenci evi (1) Öğretmenlik (1) Ölsünler bize mi ölüyorlar sanki diyen devlet (1) Ölüm sezonları (1) ÖSYM (1) Papi dansı (1) Pavlov (1) Pislik (1) Playstation (1) Profösör (1) pucca gibi nasıl yazılır (2) reklamverenler (2) Robot Dance (1) sana değil kardeşine (1) Schopenhauer (1) seyirciye oynadım (1) sıcak çok sıcak (1) sınavlar (1) Sigmund Freud (1) siktiri boktan modernite (3) Snorlax (1) Sosyallik (1) Su sorunu (1) şimdi bana kaybolan anahtarımı verseler (1) Tatminatör (1) Tayyip Erdoğan (1) Tecavüz yasası (1) Teknosa (1) Terör (1) Time out (1) tüketiciyi nasıl öpsek (1) Türkiye' de entellektüel anlayış (2) Twitter (2) UGG (2) Usb nargile (1) Vahit amk senin lan. (1) Yalan (1) yalancının mimi (1) Yavşak Erkekler (1) Yemekteyiz gay sorunsalı (1) yeni nesil (1) Yılmaz Özdil (1) yorrrumm gibi yorum. (1) Zeka (1)

counter map