Sayfalar

Cumartesi

Eti puf nasıl açılır? Tüm dünyayı sarsan buluş BBHB' de

Sevgili bilokçular merhaba. Uzun süredir üzerinde çalıştığımız ''project 988EP'' nin sonuna geldik. 4 İsviçre'li, 2 japon ve 2 Somali' li bilim adamı ile 3 yıldır üzerinde çalışıp ulaştığımız bu sansasyonel  sonucu , burada , tüm dünya ile aynı anda sizinle paylaşıyorum. Resme Tıklayınnnnn!

11 yorum:

C3Moi dedi ki...

harikasınız..

bendis dedi ki...

mükemmel ya koptum =)

Scartissue dedi ki...

C3Moi içten bir harikasınız değildi galiba bu ;)

bendis, ilk denemelerini yap sende başarılı olursan sertifikanı gönderirim :)

gasilhane dedi ki...

şu blogun renklerini değiştirmezsen kaybolan anahtarını bulup eti pufunu onunla delmeye evine gelicem o olacak arkadaşım... arz ederim:)

Scartissue dedi ki...

neden olmamış mı bu hali :) daha açık renkler mi olmalıydı? :)

gasilhane dedi ki...

Hee daha açık, gri üstüne daha açık gri olmalıydı, alllaaım yareppim, nolur değiştir ya, nolur ya..

Scartissue dedi ki...

yaa çok aradım aslında ama bunu da renginden çok düzeni için seçtim... bakalım daha iyisini bulunca değişirim :)

Sir Aenas dedi ki...

Artık puf yiyebileceğim. Elveda delici alet olarak kullandığım ev anahtarım.

C3Moi dedi ki...

daha önce bunu bende yazmıstım ya bunu görünce kıskandım ondandır :)))

Scartissue dedi ki...

ciddi misin? Şimdi bakıyorum senin yazdığına.

Adsız dedi ki...

Ben demiştim olmasın ancak bu yaşadığım bir deneyimdi... :):):) ben seni Çocuklar duymasındaki Haluk karakterine benzetiyorum en ufak bir obje ya da olaydan kurgular çıkarıyorsun

FARKEDENLER

etiket oldular

90's (1) Ahi evran üniversitesindeki garip buluş (1) alakasız etiket de yazma ya (1) Alev Dedegil (1) Anal dönem (1) anime pornla yetişen nesilden ne beklersin (1) arazekalılar (1) Aynı adlı kitap (1) ben bu deneyin mümkün olma ihtimalini sevdim (1) ben burada kendimden bahsettim (5) böyle nimet olmaz olsun (1) böyle yetenek mi olur amk. (1) Burger King (1) Cemali (1) Ceza (1) Çanakkale (1) çocuk eğitimi (1) çok ergenli bir yazı oldu ergenekondan aranmam umarım (1) Demokrasi-Teokrasi gidişatı (1) Deniz Baykal (1) Deniz Gezmiş (1) doğum günü (1) Dostluk (1) Dumansız hava sahası (1) Duş (1) duygu-mantık (1) duygulandımda duruldum (1) duyun sesimi lan (1) Efes'i zengin eden rektör (1) Eğitim (2) Emre Aydın (1) Ergenlik (1) erotik blog (2) esaret (1) eski sevgili (4) Eşitsizlik (1) eti puf (1) facebook (3) fahişe (1) Filistin (1) Flash tv (1) Gasilhane (1) Gay'em sizi incitmek değil (1) Gazze (1) gençlik (1) Greenpeace (1) Guthrie (1) hayat (1) herkesin tuttuğu kendine (1) hindistan (1) Hitler (1) İddaa (1) İnci (1) insan (1) İnsanlık (1) internet (1) İsmet İnönü (1) İsrail (1) İsrail'deki orman yangınına sevinen idiot (1) İstanbul (1) İzmir (2) Japonlara sesleniş (1) Kaddafi (1) kadın (1) Kalorifer Böceği (1) Kamal Kılıçdaroğlu gömlek bunalımı (1) Kanuni'yle konuştum dizinin gideri var dedi. (1) Kaset (1) kaybolmayan kanka istiyorum (1) Kıbrıs Şehitleri Caddesi (1) Kısa Sarkozy (1) korsan cd illegal download korsan kitap (1) korsan mp3 (1) kpss (3) kpss 2010 eğitim bilimleri (1) Kpss 2010 kopya skandalı (2) Lady Gaga (1) Libya Savaşı (1) markabeyinli olmak (1) Mehmet Pakdemirli (1) Mısır İsyanı (1) Mikrozeka (1) nasıl akademisyensiniz amk. (1) ne bitmez okulmuş amk. (1) neyleyim beni temsil edemeyen müşteri hizmetlerini (1) Nietzsche (1) Nutella hakkında da yazdım ya daha ne yazayım (1) Nükleer Enerji (1) oldu bittiye getirdim (1) Öğrenci evi (1) Öğretmenlik (1) Ölsünler bize mi ölüyorlar sanki diyen devlet (1) Ölüm sezonları (1) ÖSYM (1) Papi dansı (1) Pavlov (1) Pislik (1) Playstation (1) Profösör (1) pucca gibi nasıl yazılır (2) reklamverenler (2) Robot Dance (1) sana değil kardeşine (1) Schopenhauer (1) seyirciye oynadım (1) sıcak çok sıcak (1) sınavlar (1) Sigmund Freud (1) siktiri boktan modernite (3) Snorlax (1) Sosyallik (1) Su sorunu (1) şimdi bana kaybolan anahtarımı verseler (1) Tatminatör (1) Tayyip Erdoğan (1) Tecavüz yasası (1) Teknosa (1) Terör (1) Time out (1) tüketiciyi nasıl öpsek (1) Türkiye' de entellektüel anlayış (2) Twitter (2) UGG (2) Usb nargile (1) Vahit amk senin lan. (1) Yalan (1) yalancının mimi (1) Yavşak Erkekler (1) Yemekteyiz gay sorunsalı (1) yeni nesil (1) Yılmaz Özdil (1) yorrrumm gibi yorum. (1) Zeka (1)

counter map