Sayfalar

Pazartesi

Anal döneminde baskı görmüş insan modeli.


Böyle insanlar doğada tek başlarına bulunabilirler sevgili bilogseverler. Böyle insanlarla geçinmek, yaşamak inanın çok zordur.Yani ellerinde olsa kıçıımdan her an kan alıp, lan bugün aids falan oldun mu diye denetleyecekler beni. Düşünün bu kadar zor durumda yaşıyorum evde. Garip garip özellikleri mevcut, neymiş tuvaletin ışığını açık unutuyormuşum ben. Lan kendin söylüyosun unutuyorum işte. Neden gelip bana Scartissue tuvaletin ışığını bir daha açık unutma diyorsun. Unutma eylemini bilerek mi yapıyorum ben? Dikkatsizim bazen unutuyorum napayım yani şimdi. Acaba bilerek mi yaptığımı düşünüyorsun.Ne yani kıçımıza 2-3 lira fazla elektrik faturası girmesinden haz mı alıyorum sanki ben. Tamam birkaç kere uyardın anladık, zaten dikkatte etmeye başlamıştım. Neden her seferinde gelip odama hala aynı uyarıyı yapıyosun? Anlamadım gitti ben bu adamları. Böyle bi de skindirik disiplinli tavırları yok mu öldürüyor onlar beni işte. Lan öğrencisiniz hala, ne bu memur zihniyeti. 23.30' da uyunur mu amk. Aynı sınıftayız illa derse saatinden 10 dk önce gidecekler, lan tamam saatinde gitmek önemlide ne bu panik, 5 -10 dk geç girsek nolur yani. O ilk 10 dakika zaten sohbet oluyo sınıfta amk. Sanki ilk defa derse giriyorlar. Ya nefret ettim arkadaş ben, ev arkadaşlarım böyle benim mesela. Bu yazıyı okuyabilme ihtimalleri de mevcut ayriyeten, çünkü biri arada bloga bakıyor benim. Her neyse düşünce özgürlüğü var yazıyorum amk. Ben bütün bunların nedenini '' anal dönemde oluşturulmuş fazla baskıya bağlıyorum'' zaten yüce bilim de beni destekliyor. Siz siz olun çocuğunuza böyle davranmayın :) Anal dönem için Bkz.http://tr.wikipedia.org/wiki/Anal_d%C3%B6nem

10 yorum:

MagnaPersona dedi ki...

Onlardan biri benim babamın yıllar önce kaybolan ikizi falan mı acaba?

Tuvaletin ve mutfağın ışığı olmasın istiyorum. Çok çok birer masa lambası olsun istiyorum. Bilemedin gece lambası olsun. Mum olsun. Haydi onu da geçtim, el feneri koyalım dinamolu pilsiz. Yeter bıktım ben bu ışıklardan ve beraberlerinde getirdikleri söylemlerden.

Scartissue dedi ki...

Evet aynen öyle olsun yani yanık kalsa ne olur?15 w ampul ve unutulmuş bir şey nihayetinde. İlerde harekete duyarlı ampullerle döşeyeceğim evimi zaten ben.kesin çözüm :)

MagnaPersona dedi ki...

Harikaymış, hırsız alarmı gibi de olur hem. Durup dururken alakasız bir odadaki ışık yanarsa korku filmi tadında sahneler yaşanır.

Scarlet dedi ki...

ahahhaha ben bu konuda kendimi tek sanıyodum yaşasın yanlız deilmişim:D bence kayıp üçüz olma ihtimali çok yüksek :D

Scartissue dedi ki...

Evet normal olan bence bizim gibi düşünenler zaten :)

bendis dedi ki...

çok ilginç güzel olmuş hiç aklıma gelmemişti =)

gasilhane dedi ki...

benim yavuklunun ev arkadaşlarından biri olmandan şüphelenmekteyim. Vallaha

Scartissue dedi ki...

bendis, teşekkür ederim :)

gasilhane, neden çok mu benziyoruz? :)

mavi şapkalı kız dedi ki...

yaptığım heseplara göre o ışık bir ay sabah akşam yansa 3 ytl fazla gelir o kadar.Ama anneme bunu anlatmaya çalıştığımda barajların su seviyesinden,küresel ısınmadan bahsediyor.barajlar da doldu bu sene,yakıyorum lan bütün ışıkları!

Scartissue dedi ki...

Evet bütün ışıklar yanmalı, aydınlık gibisi mi var :)

FARKEDENLER

etiket oldular

90's (1) Ahi evran üniversitesindeki garip buluş (1) alakasız etiket de yazma ya (1) Alev Dedegil (1) Anal dönem (1) anime pornla yetişen nesilden ne beklersin (1) arazekalılar (1) Aynı adlı kitap (1) ben bu deneyin mümkün olma ihtimalini sevdim (1) ben burada kendimden bahsettim (5) böyle nimet olmaz olsun (1) böyle yetenek mi olur amk. (1) Burger King (1) Cemali (1) Ceza (1) Çanakkale (1) çocuk eğitimi (1) çok ergenli bir yazı oldu ergenekondan aranmam umarım (1) Demokrasi-Teokrasi gidişatı (1) Deniz Baykal (1) Deniz Gezmiş (1) doğum günü (1) Dostluk (1) Dumansız hava sahası (1) Duş (1) duygu-mantık (1) duygulandımda duruldum (1) duyun sesimi lan (1) Efes'i zengin eden rektör (1) Eğitim (2) Emre Aydın (1) Ergenlik (1) erotik blog (2) esaret (1) eski sevgili (4) Eşitsizlik (1) eti puf (1) facebook (3) fahişe (1) Filistin (1) Flash tv (1) Gasilhane (1) Gay'em sizi incitmek değil (1) Gazze (1) gençlik (1) Greenpeace (1) Guthrie (1) hayat (1) herkesin tuttuğu kendine (1) hindistan (1) Hitler (1) İddaa (1) İnci (1) insan (1) İnsanlık (1) internet (1) İsmet İnönü (1) İsrail (1) İsrail'deki orman yangınına sevinen idiot (1) İstanbul (1) İzmir (2) Japonlara sesleniş (1) Kaddafi (1) kadın (1) Kalorifer Böceği (1) Kamal Kılıçdaroğlu gömlek bunalımı (1) Kanuni'yle konuştum dizinin gideri var dedi. (1) Kaset (1) kaybolmayan kanka istiyorum (1) Kıbrıs Şehitleri Caddesi (1) Kısa Sarkozy (1) korsan cd illegal download korsan kitap (1) korsan mp3 (1) kpss (3) kpss 2010 eğitim bilimleri (1) Kpss 2010 kopya skandalı (2) Lady Gaga (1) Libya Savaşı (1) markabeyinli olmak (1) Mehmet Pakdemirli (1) Mısır İsyanı (1) Mikrozeka (1) nasıl akademisyensiniz amk. (1) ne bitmez okulmuş amk. (1) neyleyim beni temsil edemeyen müşteri hizmetlerini (1) Nietzsche (1) Nutella hakkında da yazdım ya daha ne yazayım (1) Nükleer Enerji (1) oldu bittiye getirdim (1) Öğrenci evi (1) Öğretmenlik (1) Ölsünler bize mi ölüyorlar sanki diyen devlet (1) Ölüm sezonları (1) ÖSYM (1) Papi dansı (1) Pavlov (1) Pislik (1) Playstation (1) Profösör (1) pucca gibi nasıl yazılır (2) reklamverenler (2) Robot Dance (1) sana değil kardeşine (1) Schopenhauer (1) seyirciye oynadım (1) sıcak çok sıcak (1) sınavlar (1) Sigmund Freud (1) siktiri boktan modernite (3) Snorlax (1) Sosyallik (1) Su sorunu (1) şimdi bana kaybolan anahtarımı verseler (1) Tatminatör (1) Tayyip Erdoğan (1) Tecavüz yasası (1) Teknosa (1) Terör (1) Time out (1) tüketiciyi nasıl öpsek (1) Türkiye' de entellektüel anlayış (2) Twitter (2) UGG (2) Usb nargile (1) Vahit amk senin lan. (1) Yalan (1) yalancının mimi (1) Yavşak Erkekler (1) Yemekteyiz gay sorunsalı (1) yeni nesil (1) Yılmaz Özdil (1) yorrrumm gibi yorum. (1) Zeka (1)

counter map